שרה.jpeg

שרה גילאון - הסיפור

גדלתי בבית יוצא דופן, עשיר ושופע מבחינה תרבותית ורוחנית.
סבי ברוך גילאון ז”ל היה מנהל תיאטרון “המטאטא” {עוד לפני קום המדינה} ואמרגן של אמנים בינלאומיים {הכנר יהודי מנוחין ז”ל, הקומיקאי דני קיי, להקות בלט, זמרי אופרה ועוד..} וכילדה פגשתי שחקנים ואמנים רבים בבית סבא וסבתא, הייתי מנויה לקונצרטים של הפילהרמונית מגיל 8 ושמחתי ללבוש את שמלות הקטיפה שלי להיכל התרבות.

סבי אלכסנדר ליגו ז”ל מצד אמי היה רופא {אא”ג} ששמו הלך לפניו, שילדים שמחו לבוא אליו לטיפול ומאור פניו קידם את כולם בברכה. היום ברור לי שהוא היה הילר. כפי שהמורה שלי להילינג מלונדון בטי אמרה, שיש רופאים שהם הילרים ויש שלא.

סבתא רבא שלי רוזה שבד גברונסקי (מצד אמי) היתה רופאת ילדים שהקימה את בית היתומים בגטו וילנה
כמו יאנוש קורצאק היא בחרה להשאר עמם עד הסוף ולותר על האפשרות להנצל עם משפחתי
היום מונצחת בספר *בזמן שהשמיים בכו*.

סבתי וירה ליבו, היתה זמרת וחשבה תמיד שלעסוק באמנות זה דבר מופלא ונשגב וחשוב.
היא ביטאה את ההיפך מ”חינוך פולני” ואך טבעי היה בעבורי לבחור שאני הולכת ללמוד משחק ולהיות שחקנית, וכך עשיתי.

כבר בהיותי שחקנית על הבימות, שמתי לב שאני כל הזמן נמשכת לטפל באנשים.
הלכתי בעקבות ליבי והגעתי למוריס דובקינס הילר שהתמחה בטיפול בחולי סרטן, אצלו למדתי הילינג שנתיים ולאחר מכן בלונדון אצל בטי בלקומב המופלאה.

מיד בשיעור הראשון הרגשתי בבית, כי נזכרתי שכילדה אבי ז”ל בקש ממני לשים לו את ידיי על המצח, “לעשות לו הילינג”.
אבי למד משפטים בלונדון, שם היה מעורה בכל נושא ה”ספירטואליזם” {טרם עידן הניו-אייג’}. כשהוא דיבר על הילינג, על מסע הנשמה ועולמות הרוח, אף אחד עוד לא דיבר בשפה הזו, והוא נחשב ליוצא דופן בכל המובנים.

קבלתי מאבי ירושה רוחנית אדירה, ובעצם רוב הידע שאני נושאת לא נרכש בסדנאות וקורסים, אלא גדלתי אתו.
הדרך שבה למדתי הילינג מהילרים קלאסיים היא, שההילר הוא גם רואה רוחי, או יותר נכון עושה קריאה על-חושית PSYCHIC READING כחלק מתהליך הריפוי.

כעת, לאחר 40 שנות ניסיון, כשיש לי פרספקטיבה רחבה על אלה שיעצתי להם אם בתחום הביטוי העצמי, אם בנושא זוגיות, בריאות או פריון, ובכל התלבטות, צומת או בעיה שאינה נפתרת, אני מציעה לבוא לקריאה כזו, למפגש   

session psychic reading. היום אני יודעת בבטחה כי אני נותנת משהו בעל ערך רב, באחריות.

סיפור חיי כתבתי שכבר שלושים שנה אני הולכת בדרך מבחירה מודעת.
כבר בגיל 17.5 השתתפתי בסדנת המודעות הראשונה, מיד אחריה בלימודי מדיטציה קבלית וגלגולי נשמה, וכך בכל פעם אני מוסיפה עוד כלי לאמתחתי, ומאמינה שהעיקר זו ההתפתחות, האבולוציה, ושהביוגרפיה שלנו מעצבת את רוחנו, ורוחנו אותה.

גדלתי בבית יוצא דופן, עשיר ושופע מבחינה תרבותית ורוחנית. סבי ז”ל היה מנהל תיאטרון “המטאטא” {עוד לפני קום המדינה} ואמרגן של אמנים בינלאומיים {הכנר יהודי מנוחין ז”ל, הקומיקאי דני קיי, להקות בלט, זמרי אופרה ועוד..} וכילדה פגשתי שחקנים ואמנים רבים בבית סבא וסבתא, הייתי מנויה לקונצרטים של הפילהרמונית מגיל 8 ושמחתי ללבוש את שמלות הקטיפה שלי להיכל התרבות.

סבי ז”ל מצד אמי היה רופא {אא”ג} ששמו הלך לפניו, שילדים שמחו לבוא אליו לטיפול ומאור פניו קידם את כולם בברכה. היום ברור לי שהוא היה הילר. כפי שהמורה שלי להילינג מלונדון בטי אמרה, שיש רופאים שהם הילרים ויש שלא.

סבתי וירה, אשתו, היתה זמרת וחשבה תמיד שלעסוק באמנות זה דבר מופלא ונשגב וחשוב. לכן היא ביטאה את ההיפך מ”חינוך פולני” ואך טבעי היה בעבורי לבחור שאני הולכת ללמוד משחק ולהיות שחקנית, וכך עשיתי. אולם כבר בהיותי שחקנית על הבימות, שמתי לב שאני כל הזמן נמשכת לטפל באנשים. הלכתי בעקבות ליבי והגעתי למוריס דובקינס הילר שהתמחה בטיפול בחולי סרטן, אצלו למדתי הילינג שנתיים ולאחר מכן בלונדון אצל בטי בלקומב המופלאה. מיד בשיעור הראשון הרגשתי בבית, כי נזכרתי שכילדה אבי ז”ל בקש ממני לשים לו את ידיי על המצח, “לעשות לו הילינג”.

אבי למד משפטים בלונדון, שם היה מעורה בכל נושא ה”ספירטואליזם” {טרם עידן הניו-אייג’}. כשהוא דיבר על הילינג, על מסע הנשמה ועולמות הרוח, אף אחד עוד לא דיבר בשפה הזו, והוא נחשב ליוצא דופן בכל המובנים.

קבלתי מאבי ירושה רוחנית אדירה, ובעצם רוב הידע שאני נושאת לא נרכש בסדנאות וקורסים, אלא גדלתי אתו. הדרך שבה למדתי הילינג מהילרים קלאסיים היא, שההילר הוא גם רואה רוחי, PSYCHIC חלק נוסף בביוגרפיה שלי שאני בוחרת לחשוף ממרומי גילי, הוא שאחיי גדלו להיות אנשים עם קשיי תפקוד בעולם הזה ולמעשה במשך שנים רבות שמשתי האם הגדולה והרבה מאוד אנרגיה שלי הושקעה בעזרה זאת.

שנים אלה של נתינה וחשיפה לכל מיני סוגי אוכלסיה כמובן בנו אצלי יכולות רבות והבנת המציאות ברמות נוספות כמו ראית התמונה הרחבה ממבט על ראיה שאינה שיפוטית ונמצאת מעל המושגים של טוב ורע , ומעל הזמנים

בעולם הרוח אין שיפוט כלל ותיקונים כל הזמן מתרחשים כך שהראיה שהכל לטובה מתקיימת כל רגע.

לפעמים אנחנו בעיניים הארציות לא יכולים לתפוס את זה כי זה לא לפי לוח הזמנים שרצינו.
בחסידות יש מושג שנקרא נשיאת ההפכים מצד אחד-בשבילי נברא העולם ומצד שני – מי אני ומה אני, גרגר חול על שפת הים, ושניהם קיימים בו זמנית.

בחווית החיים שלי אני נושאת את נשיאת הפכים הזו בתוכי – את העושר העצום התרבותי והרוחני שזכיתי לגדול בתוכו, ואת המצבים שהחיים הופיעו בעליבותם. למדתי לקבל את כל מכלול החוויות שעברתי ולשחרר מטעני בושה אשמה כעס וזעם

בחרתי כאן גם לצאת מההסתרה שלמעשה שתפתי רק חלק מחיי ולפרוש כאן בפניכם את התמונה המלאה שהרי כל הנסיון הזה עומד לזכותי כמטפלת ומנחת סדנאות ובעקר כאדם.

שרה גילאון, מנחת סדנאות מודעות, הילרית ומתקשרת, בוגרת School of Psychic Development בלונדון, 
מוכרת על ידי האגוד הלאומי האנגלי (NFSH)
Natonal federation of Spiritual healers

מחזאית ושחקנית בוגרת בית צבי.
בדרכה הייחודית בחרה את נתיב היצירה כהזדמנות להעביר מסר של מודעות ולהגשים את עבודת השליחות שלה.
מזה כ-30 שנים מנחה סדנאות בכל רחבי הארץ.

WhatsApp Image 2020-05-27 at 12.38.48.jp
טלפון: 0522424022

© 2020 שרה גילאון