פס שמש.jpg

אוהל שרה

בית לריפוי והתפתחות נפשית ורוחנית

מאז ומתמיד הייתי זאת שמחברת חיבורים, וממליצה בחום על כל מה שמסב לי אושר, ריפוי והשראה. אני שמחה להגשים חזון פשוט של אירוח בביתי, אוהל שרה הנפתח לרווחה. באוהל שרה אני מארחת סדנאות שאני ממליצה עליהן בכל ליבי, מורי דרך, אירועי תרבות ורוח – אני מתכננת אפילו קונצרטים קאמריים, וכמובן, אני מטפלת בכמה שיטות.

מהו אוהל שרה?

כבר תקופה ארוכה שהשם “אוהל שרה” מבשיל בתוכי ומבטא עבורי את המטריה הרחבה שתחתיה אני יכולה להציע את השפע הרב שאני נושאת, שפע כישוריי וכליי לנתינה בעולם.
עוד בילדותי ראיתי את עצמי בעיני רוחי כשחקנית המחליפה דמויות וכמורה המלמדת באהבה. עם הזמן למדתי לשלב בין כישורי ונטיות ליבי השונות – לטפל באינטימיות רבה וגם להופיע על במות מול קהל רב ולהבין שבכל האופנים שבהם אני באה לידי ביטוי אני מביאה מסר של אהבה וטרנספורמציה לאנשים, ואת האפשרות להיות באמת בשלום עם עצמם.

WhatsApp Image 2020-06-07 at 12.24.11.jp

מדוע אוהל שרה?

במופע שלי “למה צחקה שרה?” אני מקדישה קטע גדול לעיסוק בשמי. אני מספרת כמה קשה היה לי להיקרא שרה כילדה {לא מהמגזר הדתי}, ואת הדרך שעשיתי עמו. במדרשים שרה אמנו נקראת הנביאה הראשונה, ומספרים עליה שעסקה כל ימיה בתיקונים גבוהים. חז”ל אומרים, שכאשר שרה הייתה בחיים, התרחשו באוהלה ארבעה ניסים: ענן היה קשור בפתח האוהל, הדלתות היו פתוחות לרווחה, בעיסה הייתה ברכה ונר דלק בו מליל שבת עד ליל שבת.
 

נרות.jpg
הדר רקע שמש.jpg

אז האוהל הוא מטאפורה ואינו עשוי מבד אלא מכוונות טובות, לב חם ואוהב וידע וניסיון שצברתי בשלושים השנים שאני הולכת בדרך.

אוהל שרה מארח

באוהל שרה אני מעבירה ומגוון סדנאות יחודיות שיצרתי:

  • את ראויה

  • נשים עושות שלום עם הגוף

  • "לובשים דמויות"

  • לחיות בקסם-כלים משני חיים!

  • מופיעה בהרצגה –"לפתוח פה גדול"!

  • שרה ומנחה מעגלי שירה

אני מארחת סדנאות שאני ממליצה עליהן בכל ליבי, מורי דרך, אירועי תרבות ורוח – אני מתכננת אפילו קונצרטים קאמריים, וכמובן, אני מטפלת בכמה שיטות.

IMG_0019-שרה-שאקטי.jpg

… משהו על הדרך

כתבתי שכבר שלושים שנה אני הולכת בדרך מבחירה מודעת. כבר בגיל 17.5 השתתפתי בסדנת המודעות הראשונה, מיד אחריה בלימודי מדיטציה קבלית וגלגולי נשמה, וכך בכל פעם אני מוסיפה עוד כלי לאמתחתי, ומאמינה שהעיקר זו ההתפתחות, האבולוציה, ושהביוגרפיה שלנו מעצבת את רוחנו, ורוחנו אותה.

גדלתי בבית יוצא דופן, עשיר ושופע מבחינה תרבותית ורוחנית. סבי ז”ל היה מנהל תיאטרון “המטאטא” {עוד לפני קום המדינה} ואמרגן של אמנים בינלאומיים {הכנר יהודי מנוחין ז”ל, הקומיקאי דני קיי, להקות בלט, זמרי אופרה ועוד..} וכילדה פגשתי שחקנים ואמנים רבים בבית סבא וסבתא, הייתי מנויה לקונצרטים של הפילהרמונית מגיל 8 ושמחתי ללבוש את שמלות הקטיפה שלי להיכל התרבות. סבי ז”ל מצד אמי היה רופא {אא”ג} ששמו הלך לפניו, שילדים שמחו לבוא אליו לטיפול ומאור פניו קידם את כולם בברכה. היום ברור לי שהוא היה הילר. כפי שהמורה שלי להילינג מלונדון בטי אמרה, שיש רופאים שהם הילרים ויש שלא. סבתי וירה, אשתו, היתה זמרת וחשבה תמיד שלעסוק באמנות זה דבר מופלא ונשגב וחשוב. לכן היא ביטאה את ההיפך מ”חינוך פולני” ואך טבעי היה בעבורי לבחור שאני הולכת ללמוד משחק ולהיות שחקנית, וכך עשיתי.
אולם כבר בהיותי שחקנית על הבימות, שמתי לב שאני כל הזמן נמשכת לטפל באנשים. הלכתי בעקבות ליבי והגעתי למוריס דובקינס הילר שהתמחה בטיפול בחולי סרטן, אצלו למדתי הילינג שנתיים ולאחר מכן בלונדון אצל בטי בלקומב המופלאה.
מיד בשיעור הראשון הרגשתי בבית, כי נזכרתי שכילדה אבי ז”ל בקש ממני לשים לו את ידיי על המצח, “לעשות לו הילינג”. אבי למד משפטים בלונדון, שם היה מעורה בכל נושא ה”ספירטואליזם” {טרם עידן הניו-אייג’}. כשהוא דיבר על הילינג, על מסע הנשמה ועולמות הרוח, אף אחד עוד לא דיבר בשפה הזו, והוא נחשב ליוצא דופן בכל המובנים. קבלתי מאבי ירושה רוחנית אדירה, ובעצם רוב הידע שאני נושאת לא נרכש בסדנאות וקורסים, אלא גדלתי אתו.

 

הדרך שבה למדתי הילינג מהילרים קלאסיים היא, שההילר הוא גם רואה רוחי, או יותר נכון עושה קריאה על-חושית PSYCHIC READING כחלק מתהליך הריפוי.

 

כעת, לאחר יותר מ-20 שנות ניסיון, כשיש לי פרספקטיבה רחבה על אלה שיעצתי להם אם בתחום הביטוי העצמי, אם בנושא זוגיות, בריאות או פריון, ובכל התלבטות, צומת או בעיה שאינה נפתרת, אני מציעה לבוא לקריאה כזו, למפגש session psychic reading. היום אני יודעת בבטחה כי אני נותנת משהו בעל ערך רב, באחריות.

טלפון: 0522424022

© 2020 שרה גילאון