לבחור באמון


שרה גילאון - לבחור באמון
לבחור באמון

לתת אמון זו בחירה, לבחור באמון! כשאני מזמינה נשים לתת אמון בגוף שלהן, זה לא משנה היכן מתחילים ומאיזו דלת נכנסים, ברגע שנכנסתם פעם אחת להתחברות למקום המופלא הזה של נתינת אמון במקום אחד, תדעו לעשות זאת גם בתחומים אחרים.

לתת אמון זו בחירה, לבחור באמון! תמיד אומרים שאהבה ופחד מניעים את העולם, ומה שמנוגד לאהבה הוא פחד, גם אמון ופחד מניעים את העולם ומה שמנוגד לאמון הוא פחד. כשאנחנו מתחברים לאמון, בוחרים באמון, אנחנו חווים שחרור מלא מפחד.

הבחירה נעשית ברגע אחד- רגע הבחירה! זו בחירה שיש לקפוץ לתוכה כמו שקופצים למים. אפשר לבדוק שעות או אפילו ימים או שנים מה טמפרטורת המים?, אם כדאי לקפוץ?, ומאיזו זוית?, אבל רגע הקפיצה הוא רגע אחד, רגע הקפיצה.

כשאני מזמינה נשים לתת אמון בגוף שלהן, זה לא משנה היכן מתחילים ומאיזו דלת נכנסים, ברגע שנכנסתם פעם אחת להתחברות למקום המופלא הזה של נתינת אמון במקום אחד, תדעו לעשות זאת גם בתחומים אחרים. אני יכולה להתחיל מדבר אחד קטן, לתת אמון בגוף שלי, להקשיב לו, לתת לו אוכל כשהוא רעב ומנוחה כשהוא שבע ולסמוך עליו שהוא יודע לתת אמון שהוא יכוון אותי וידריך אותי. אם אקשיב לו אוכל גם לגלות שהרעב שלי אינו פיזי, הוא נפשי ובעצם אני רעבה לשקט ולהתבודדות ואני זקוקה לנסוע לטבע, להיות עם עצמי למשל, או רעבה לחיבוק, לריקוד, לביטוי אומנותי, לאינטימיות ועוד. A כשאני נאמנה לעצמי, מאמינה ונותנת אמון- החיים, הטבע, אלוהים תומכים בזאת ומאשרים את האמון הזה. אמון בחיים, אמון בעצמי, אמון בזרימה הנכונה שמאפשר לי לזרום, לנשום, להתרחב, לעומת פחד, ספק, עצירה, קוצר נשימה, קוצר רוח, כשאני מתחברת לאמון אני יכולה להרפות מכל אחיזה, לנשום, לסמוך, להרגיש נחת רוח, הגוף הופך משכן, מנחת לרוח.

אם זה כל כך פשוט, מדוע לא כולם נותנים אמון בקלות? נדרש אומץ בבחירה לתת אמון, אנו חוששים לתת אמון שמא נפגע, קודם כל אנחנו מבקשים הוכחות והבטחות שאם נתן אמון זה יצליח! שהיעד, החזון, מושא חלומותינו יתגשם ומיד!! וכאן בדיוק טמון הפרדוקס, אני לא אתן אמון כי זה מסוכן מדי וכך אני מאשרת את המצב הק